Služby pro Váš byt, dům a zahradu....

Od rozpočtu k realizaci

Zde je několik klíčových informací pro případnou budoucí spolupráci s naší firmou Fa-Stem

Jak sestavujeme rozpočet:

Správně zpracovaný předběžný rozpočet je oboustranný klíč k realizaci zakázky.

Při tvorbě rozpočtu pro danou zakázku vycházíme z požadavků a dispozic zákazníka a našich zkušeností na již realizovaných zakázkách. Se zákazníkem se snažíme vždy vše na místě stavby prodiskutovat a nalézt nejvhodnější řešení jak pro volbu použitého materiálu, tak případné vybavení (spotřebiče, doplňky, zařízení apod.). Na základě těchto informací jsme schopni sestavit co nejpřesnější rozpočet.

Pokud zákazník váhá, nebo není rozhodnut jaké vybavení a zařízení použít např. do nové koupelny, tak je v rámci rozpočtu zákazníkovi udělána položková nabídka navrhnutého vybavení, kterou následně může zákazník schválit, nebo společně najdeme nějakou alternativu. Vždy se řídíme tím, co si přeje zákazník a pokud je to v praxi reálné, velice rádi vyhovíme. Přeci jenom, nestavíme pro nás, ale pro zákazníka, nikoho nenutíme do něčeho, co nechce.

Rozpočet stavíme vždy v té horní cenové hranici, kde naše firma garantuje, že rozpočet nebude překročen.
Naopak je většinou konečná cena nižší.
Mnoho stavebních firem si s rozpočty moc velkou hlavu neláme, rozpočet sestaví tak, aby byl co nejnižší a zakázku vyhrál. Což je na první pohled pro zákazníka hezké, „celkem laciná firma, tak já si jí najmu“. To je první velká chyba, kterou zákazníci udělají. Příjemná cena, ale jak později zjistí, tak firma začne s tím, že tohle a tohle nebylo v rozpočtu započítané a vám nezbude nic jiného než platit a platit. V opačném případě můžete dělníky vyhodit a najmout si někoho jiného, kdo to dodělá. Ovšem, zadarmo to nebude. Ve finále se Vám to celkem prodraží a navíc plno starostí okolo.  Nebo se řemeslníci do ceny rozpočtu vejdou, ale kvalita prací a použitého materiálu je už někde jinde…… Všeobecně platí pořekadlo, že to co je na první pohled laciné, nemusí být kvalitní.
Naše firma si zakládá na kvalitně odvedených prací a profesionálním a férovým jednáním se zákazníkem.

Sestavením rozpočtu naší firmou komunikace se zákazníkem nekončí. Zákazníkovi je předán položkový rozpočet stavby, který s ním samozřejmě dále zkonzultujeme (Přeci jenom se tomu říká Předběžný rozpočet)
Zde je prostor pro případné úpravy a alternativy. Případné změny v rozpočtu jsou dále přepočítány, a pokud zákazník takto poupravený rozpočet schválí, můžeme začít s realizací.

Mnoho zákazníků si myslí, že je cena konečná a další jednání už nebude. Nejde o to s námi licitovat o ceně, ale najít řešení pro kvalitní a finančně přijatelnou realizaci zakázky.

 

Kontakt

Stavební a údržbářská firma Červený

fa-stem@seznam.cz

Naše služby můžeme nabídnout po celém středočeském kraji

+420 775 225 194

Vyhledávání

© 2009 Rodut webdesign - tvorba webových stránek www.rodut.cz

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

CZIN.eu 4 CZ Služby a řemesla Zednické práce.info Rodut webdesign - tvorba webových stránek . Toplink - katalog odkazů Katalog-Firem.com
www.rakovnicke-stranky.cz